Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hibiscus 'Resi'
Local name: Althaeastruik

Boomvormig groeiende hybride tussen H. paramutabilis en H. syriacus. Heeft mooie, enkele, goed zichtbare lilaroze bloemen.

Hibiscus 'Resi'
Hibiscus 'Resi'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Malvaceae

Height:
4.00 - 5.00 m

Flowering colour:
Lilaroze met rood hart

Flowering Time:
Juli - Augustus

250-275 cm KL
€ 35,00