Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hedera helix f. poetarum
Local name: (Struik)Klimop

Laagblijvend, maar breed uitgroeiend struikje met crèmewitte kogelvormige bloemen waar veel insecten op af komen. De mooie donkere bruin-oranje bessen in het najaar zijn een extra bezienswaardigheid.

Hedera helix f. poetarum
Hedera helix f. poetarum

Hedera helix f. poetarum
Hedera helix f. poetarum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Araliaceae

Height:
0.60 - 0.80 m

Flowering colour:
Wit,Crèmewit

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
September - September

25-30 cm C5
€ 14,95