Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis virginiana mexicana
Local name: Toverhazelaar

Bladverliezende struik, maar de bloemen verschijnen al als het blad nog aan de plant zit. Dat geeft een mooi contrast, vooral omdat de crèmegele bloemen bij deze Mexicaanse toverhazelaar dicht opeen staan.

Hamamelis virginiana mexicana
Hamamelis virginiana mexicana
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Origine:
Mexico

Height:
2 - 5 m

Flowering colour:
Crèmegeel

Flowering Time:
September - November

50-60 cm KL
€ 27,50