Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis virginiana 'Little Suzie'
Local name: Toverhazelaar

Een compact groeiende en rijk bloeiende selectie van de Noord Amerikaans inheemse Hamamelis virginiana. Een prima tuinplant vanwege de geringe groei en opvallende bloei in de vroege tot late herfst.

Hamamelis virginiana 'Little Suzie'
Hamamelis virginiana 'Little Suzie'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
1.5 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
September - November

30-40 cm KL
€ 27,50