Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis vernalis 'Amethyst'
Local name: Toverhazelaar

Vaasvormige groeiwijze met in februari-maart vele kleine purperen bloemetjes die heerlijk geuren. Deze 'Amethyst' onderscheid zich overigens van vele soortgenoten door zijn schitterende herfstkleur. Alleen daarvoor is hij al de moeite waard om te planten.

Hamamelis vernalis 'Amethyst'
Hamamelis vernalis 'Amethyst'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Purper

Flowering Time:
Februari - Maart

60-80 cm KL
€ 27,50

80-100 cm KL
€ 30,00