Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hamamelis 'Rochester'
Local name: Toverhazelaar

Deze hybride verbergt dat moeilijk met zijn uitzonderlijke geur, refererend naar de waarschijnlijke kruisingsouder H. mollis, en is al op grote afstand waarneembaar. De koper oranje kleurige bloemen zijn niet zo groot maar intens van kleur en contrasteren mooi met het dorre blad wat vooral bij deze variëteit er lang aan blijft zitten.

Momenteel niet op voorraad


Hamamelis 'Rochester'
Hamamelis 'Rochester'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Koper-oranje

Flowering Time:
Januari - Maart

60-80 cm KL
€ 27,50