Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hamamelis mollis 'Boskoop'
Local name: Toverhazelaar

Deze selectie van de Chinese toverhazelaar heeft goudgele bloemen die heerlijk geuren en een lange bloeiperiode hebben.

Hamamelis mollis 'Boskoop'
Hamamelis mollis 'Boskoop'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 5 m

Flowering colour:
Goudgeel

Flowering Time:
December - Februari

50-60 cm KL
€ 20,00