Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Yamina'
Local name: Toverhazelaar

Betrekkelijk nieuwe Toverhazelaar die zijn oorsprong vond in Australië bij Yamina Rare Plants in Monbulk. De plant is benaamd door Wim van der Werf vanwege de opvallende purperbruine jonge bladeren, waarmee deze selectie zich onderscheid van vele andere variëteiten. De bloemen zijn middelmatig van grootte en hebben een warmgele kleur. De lange bloeitijd, soms tot laat in maart, is een pluspunt.

Hamamelis intermedia 'Yamina'
Hamamelis intermedia 'Yamina'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
Geel

Foliage colour:
Purperbruin

Flowering Time:
Januari - Maart

60-80 cm KL
€ 27,50