Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Wiero'
Local name: Toverhazelaar

Een selectie van Wim van der Werf en vernoemd naar zijn vader. Deze Toverhazelaar heeft een spreidende groeiwijze en lichtgele bloemen waarvan de kelk groengeel is wat de gehele bloem een eigenaardig karakter geeft.

Hamamelis intermedia 'Wiero'
Hamamelis intermedia 'Wiero'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2.5 m

Flowering colour:
Lichtgeel

Flowering Time:
Februari - Maart

50-60 cm KL
€ 27,50