Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Twilight'
Local name: Toverhazelaar

Prachtige, ongewone, dubbelkleurige variëteit, geselecteerd en benaamd door Wim van der Werf (Collectiehouder Hamamelis).

Hamamelis intermedia 'Twilight'
Hamamelis intermedia 'Twilight'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Oranjerood

Flowering Time:
Februari - Maart

60-80 cm KL
€ 27,50