Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Tosca'
Local name: Toverhazelaar

Deze Toverhazelaar is er ook één uit de kraamkamer van veredelaar Wim van der Werf. De late, uitbundige bloei loopt van jaar tot jaar uiteen van oranjerood tot purperrood. De vaasvormige groeiwijze geeft de plant veel mogelijkheden.

Hamamelis intermedia 'Tosca'
Hamamelis intermedia 'Tosca'

Hamamelis intermedia 'Tosca'
Hamamelis intermedia 'Tosca'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2.50 - 4.00 m

Flowering colour:
Oranjerood

Flowering Time:
Februari - Maart

30-40 cm KL
€ 39,50