Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Sunburst'
Local name: Toverhazelaar

Goed groeiende, vaasvormige struik met mooie, grote, helder gele bloemen.

Hamamelis intermedia 'Sunburst'
Hamamelis intermedia 'Sunburst'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
3 - 4 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 20,00

60-80 cm KL
€ 22,50

80-100 cm KL
€ 27,50