Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Rubin'
Local name: Toverhazelaar

Goede struik-vormende Hamamelis met prachtige rood kleurende bloemen. De bloemen zijn opvallend en geuren licht.

Hamamelis intermedia 'Rubin'
Hamamelis intermedia 'Rubin'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
3 - 4 m

Flowering colour:
Roodpaars

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 27,50