Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Orange Peel'
Local name: Toverhazelaar

De bloemen hebben een goed oranje kleur en door de brede, iets gekrulde bloembladen een onderscheidende uitstraling.

Momenteel niet op voorraad


Hamamelis intermedia 'Orange Peel'
Hamamelis intermedia 'Orange Peel'

Hamamelis intermedia 'Orange Peel'
Hamamelis intermedia 'Orange Peel'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
3.5 m

Flowering colour:
Oranje

Flowering Time:
Januari - Februari

50-60 cm KL
€ 25,00

60-80 cm KL
€ 32,50