Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Orange Beauty'
Local name: Toverhazelaar

Deze oude cultivar die zijn oorsprong in Duitsland vond presteert elk jaar nog geweldig met rijke bloei van diep oranje kleurende bloemen die goed geuren.

Hamamelis intermedia 'Orange Beauty'
Hamamelis intermedia 'Orange Beauty'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
Oranje

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 22,50

80-100 cm KL
€ 32,50