Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Evi'
Local name: Toverhazelaar

Deze door de KVBC (Koninklijke Vereniging voor Boskoopse Culturen) in maart 2016 met goud bekroonde cultivar is door de winner Wim van der Werf naar zijn kleindochter vernoemd. Wim is collectiehouder van de Hamamelis http://www.plantencollecties.nl/collecties/hamamelis/ en is al jaren actief als verzamelaar en veredelaar en heeft al verschillende vernieuwende Hamamelis op zijn naam staan. Hamamelis intermedia 'Evi' blinkt uit door de bloeirijkheid later in het seizoen en de zeer opvallende bloemkleur. De groeiwijze is vaasvormig en de bloemen hebben een weliswaar zwakke, maar aangename friszure geur.

Hamamelis intermedia 'Evi'
Hamamelis intermedia 'Evi'

Hamamelis intermedia 'Evi'
Hamamelis intermedia 'Evi'
Hamamelis intermedia 'Evi'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2.50 - 4.00 m

Flowering colour:
Diep oranjegeel

Flowering Time:
Februari - Maart

30-40 cm KL
€ 39,50