Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Diane'
Local name: Toverhazelaar

De struik groeit iets breder dan hoog en bloeit met intens rode bloemen, misschien wel de meest rode, in de tweede helft van de winter. De bloemen zijn niet elk jaar even rood en verkleuren soms naar bruinrood.

Hamamelis intermedia 'Diane'
Hamamelis intermedia 'Diane'

Hamamelis intermedia 'Diane'
Hamamelis intermedia 'Diane'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2.5 m

Flowering colour:
Rood

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 20,00

60-80 cm KL
€ 25,00

80-100 cm KL
€ 32,50