Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Aurora'
Local name: Toverhazelaar

Ongewone bloemkleur en heeft waarschijnlijk de grootste bloemen van alle Toverhazelaars. De bloem geurt goed en heeft een lange bloeiperiode.

Hamamelis intermedia 'Aurora'
Hamamelis intermedia 'Aurora'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Bronsgeel

Flowering Time:
Februari - Maart

50-60 cm KL
€ 25,00

80-100 cm KL
€ 32,50