Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Arnhem'
Local name: Toverhazelaar

Deze nieuwe cultivar heeft opvallende, warm oranje bloemen die licht geuren. Het blad blijft tijdens de bloei wat vaster aan de plant zitten dan aan andere Toverhazelaars, maar omdat de kleur zo vol is contrasteert dat goed.

Hamamelis intermedia 'Arnhem'
Hamamelis intermedia 'Arnhem'

Hamamelis intermedia 'Arnhem'
Hamamelis intermedia 'Arnhem'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 3,5 m

Flowering colour:
Oranje

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 27,50

60-80 cm KL
€ 32,50