Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Aphrodite'
Local name: Toverhazelaar

Één van de diepst oranje bloeiende Hamamelis met mooie volle bloemen en een intense kleur.

Hamamelis intermedia 'Aphrodite'
Hamamelis intermedia 'Aphrodite'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Oranje

Flowering Time:
Januari - Februari

60-80 cm KL
€ 25,00