Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Anne'
Local name: Toverhazelaar

Nog een vrij onbekende geel bloeiende cultivar uit de kraamkamer van Jan van Heijningen. De grote bloemen hebben zeer lange bloembladen en een heldere gele kleur.

Hamamelis intermedia 'Anne'
Hamamelis intermedia 'Anne'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 27,50