Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Angelly'
Local name: Toverhazelaar

Één van de mooist geel bloeiende Hamamelis cultivars. Valt in bloei van ver al op alsof er in de tuin een lampje is aangezet. Tevens trakteert 'Angelly' de waarnemende tuinierder op een herfstkleuren spektakel.

Momenteel niet op voorraad


Hamamelis intermedia 'Angelly'
Hamamelis intermedia 'Angelly'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Februari - Maart

50-60 cm KL
€ 18,50

80-100 cm KL
€ 27,50