Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hamamelis intermedia 'Amanda'
Local name: Toverhazelaar

Een betrekkelijk nieuwe variëteit uit het selectiewerk van Jan van Heijningen. De bloemen geuren en hebben een zacht geeloranje kleur.

Hamamelis intermedia 'Amanda'
Hamamelis intermedia 'Amanda'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
2,5 - 4 m

Flowering colour:
Geeloranje

Flowering Time:
Januari - Maart

50-60 cm KL
€ 27,50