Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Forsythia mandshurica
Local name: Chinees Klokje

Sterke en zeer vroeg bloeiende soort met mooie, sierlijke, grote gele bloemen. De oranje tot dieprode herfstkleur is het tweede spektakel.

Forsythia mandshurica
Forsythia mandshurica

Forsythia mandshurica
Forsythia mandshurica
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Oleaceae

Origine:
Noordoost China

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Januari - Februari

40-50 cm C4
€ 9,90