Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Forsythia intermedia 'Ashmount Gold'
Local name: Chinees Klokje

Rijkbloeiende, Ierse selectie met een compacte groeiwijze. Uitermate geschikt voor de kleine(re) tuin of in een pot op het balkon of terras.

Forsythia intermedia 'Ashmount Gold'
Forsythia intermedia 'Ashmount Gold'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Oleaceae

Height:
0.50 - 1.00 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
April - April

20-30 cm C2
€ 6,50