Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Euonymus phellomanus
Local name: Kardinaalsmuts

Rijk vruchtdragende soort met mooie kurklijsten langs de takken.

Euonymus phellomanus
Euonymus phellomanus

Euonymus phellomanus
Euonymus phellomanus
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Celastraceae

Origine:
Noord en West China

Height:
2.50 - 4.00 m

Flowering colour:
Onopvallend geelgroen

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm C4
€ 15,00