Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Euonymus japonicus 'Yellow Pansy'
Local name: Kardinaalsmuts

Een geelbladige variant die is gevonden en geselecteerd door H.Kolster uit Boskoop. Vooral bij het uitlopen is het blad als een zon zo geel, waarna het tweede schot in de zomer groener is.

Euonymus japonicus 'Yellow Pansy'
Euonymus japonicus 'Yellow Pansy'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Celastraceae

Height:
0.60 - 1.00 m

Flowering colour:
Roomwit

Foliage colour:
Geel-groengeel (Wintergroen)

Flowering Time:
Juni - Juli

15-20 cm C2
€ 8,50