Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Euonymus cornutus var. quinquecornutus
Local name: Kardinaalsmuts

Prachtige en zeldzame Kardinaalsmuts met langwerpige smalle, donkergroene bladeren. De delicate paars-crèmeroze bloemetjes vallen niet zo op, maar eenmaal van dichtbij bekeken bewijzen ze hun schoonheid. Toch zijn het vooral de vruchten, zo vanaf augustus/september tot lang in de herfst, die alle aandacht trekken. De kleurrijke vruchten hebben vijf hoorns die als ze openen helder oranje zaden onthullen.

Euonymus cornutus var. quinquecornutus
Euonymus cornutus var. quinquecornutus

Euonymus cornutus var. quinquecornutus
Euonymus cornutus var. quinquecornutus
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Celastraceae

Origine:
China

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Crèmeroze-paars

Flowering Time:
Juni - Juni

25-30 cm C3
€ 12,50