Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Erythrina crista-galli 'Compacta'
Local name: Koraalstruik

De vorm 'Compacta' bloeit met imposante scharlakenrode bloemen op éénjarige takken en blijft kleiner dan de doorgaans gezaaide planten. De Erythrina is niet helemaal winterhard en is een mooie kuiplant met vroege bloei. Overwinteren op een vorstvrije, droge, koele plaats is voldoende.

Erythrina crista-galli 'Compacta'
Erythrina crista-galli 'Compacta'

Erythrina crista-galli 'Compacta'
Erythrina crista-galli 'Compacta'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 9
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Origine:
Argentinië, Uruguay, Brazilië, Paraguay

Height:
1.00 - 3.00 m

Flowering colour:
Rood

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm C2
€ 22,00