Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Elaeagnus umbellata
Local name: Olijfwilg

Olijfwilg met meer opvallende bloei en heerlijk geurend. De vele roodoranje bessen die in de nazomer aan de plant verschijnen zijn eetbaar. De bladeren zijn groen-grijsachtig.

Elaeagnus umbellata
Elaeagnus umbellata
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Elaeagnaceae

Origine:
China,Japan

Height:
2.5 - 3.5 m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Juni - Juni

60-100 cm W
€ 5,00