Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Elaeagnus 'Quicksilver'
Local name: Olijfwilg

Smalbladige olijfwilg met prachtig zilvergrijs blad. De groeiwijze, als kleine meerstammige boom of grote struik, is enigszins grillig maar kan op de juiste standplaats voor een mooi contrast zorgen. De kleine, bijna onzichtbare, bloemetjes verspreiden een heerlijke geur die op grote afstand waarneembaar is.

Elaeagnus 'Quicksilver'
Elaeagnus 'Quicksilver'

Elaeagnus 'Quicksilver'
Elaeagnus 'Quicksilver'
Elaeagnus 'Quicksilver'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 3
Zone kaart

Family:
Elaeagnaceae

Height:
2 - 5 m

Flowering colour:
Lichtgeel (geurend)

Foliage colour:
Zilvergrijs

Flowering Time:
Juni - Juni

30-40 cm C3
€ 9,25