Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Elaeagnus pungens 'Hosuba-fukurin'
Local name: Olijfwilg

De groeiwijze van deze goudbonte olijfwilg blijft de eerste jaren redelijk compact maar kan toch nog uitgroeien tot circa 2.5 meter. De struik kan wel makkelijk gesnoeid worden. De kleine bloemetjes in de nazomer geuren heerlijk. De takjes zijn stevig en goed bruikbaar in boeketten.

Elaeagnus pungens 'Hosuba-fukurin'
Elaeagnus pungens 'Hosuba-fukurin'

Elaeagnus pungens 'Hosuba-fukurin'
Elaeagnus pungens 'Hosuba-fukurin'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Elaeagnaceae

Height:
1.5 - 2.5 m

Flowering colour:
Crèmewit (geurend)

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
September - Oktober

25-30 cm C3
€ 12,50