Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Elaeagnus multiflora
Local name: Olijfwilg

Goed winterharde, bladverliezende of semi-wintergroene olijfwilg. Zeer bloeirijk met kleine crème-gele zoet geurende bloemetjes in het voorjaar. De bloemetjes zijn klein en tussen de bladeren verscholen waardoor ze bijna niet zichtbaar zijn maar verspreiden een heerlijke geur. De vitaminerijke bessen in het najaar zijn eetbaar en kunnen goed in gelei's, sappen etc. verwerkt worden, maar zijn ook zo lekker. De smaak doet denken aan iets met rabarber.

Momenteel niet op voorraad


Elaeagnus multiflora
Elaeagnus multiflora

Elaeagnus multiflora
Elaeagnus multiflora
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Elaeagnaceae

Origine:
China,Korea,Japan

Height:
3 - 5 m

Flowering colour:
Crèmegeel

Flowering Time:
April - Mei

25-30 cm C3
€ 7,95