Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Elaeagnus ebbingei 'Chalef' (VIVELEG)
Local name: Olijfwilg

Deze Franse selectie van deze wintergroene olijfwilg heeft opvallende, helder geelbonte bladeren. Het donkergroene blad contrasteert prachtig met de goudgele bladrand.

Elaeagnus ebbingei 'Chalef' (VIVELEG)
Elaeagnus ebbingei 'Chalef' (VIVELEG)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Elaeagnaceae

Height:
2 - 2.5 m

Flowering colour:
Crèmewit (geurend)

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
September - Oktober

30-40 cm C3
€ 9,95

60-80 cm C5
€ 14,95