Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Deutzia setchuenensis var. corymbiflora
Local name: Bruidsbloem

Langzaam groeiend, rijk- en langdurigbloeiend struikje met trosjes van vele kleine, sterachtige witte bloemetjes in de zomer.

Deutzia setchuenensis var. corymbiflora
Deutzia setchuenensis var. corymbiflora
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.6 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

30-40 cm C3
€ 10,00