Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Deutzia pulchra
Local name: Bruidsbloem

Grote struik met rijke bloei van wit-roze bloemen. Op oudere leeftijd krijgt de stam een afbladderende bast wat een mooie winter sierwaarde geeft.

Deutzia pulchra
Deutzia pulchra

Deutzia pulchra
Deutzia pulchra
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Origine:
Taiwan

Height:
1 - 2 m

Flowering colour:
Wit-roze

Flowering Time:
Mei - Juni

30-40 cm C2
€ 10,00