Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Deutzia ningpoensis
Local name: Bruidsbloem

Sierlijke, middelgrote struik met overhangende takken vol met in de zomer lange trossen van witte bloemen.

Deutzia ningpoensis
Deutzia ningpoensis

Deutzia ningpoensis
Deutzia ningpoensis
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Origine:
China

Height:
1 - 2.5 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juli

30-40 cm C3
€ 10,00