Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Deutzia 'NCDX2' (Yuki Cherry Blossom) EU PBR
Local name: Bruidsbloem

Deze nieuwe kleine heester met een zee aan roze bloemetjes is vrij makkelijk en volledig winterhard. Hij is niet speciaal veeleisend wat de grond aangaat en hij gedijd in de meeste soorten tuingrond. Op een zonnige plek of in de halfschaduw gaat hij indrukwekkend rijk, vanaf april tot juni of zelfs nog wat langer, bloeien. De bloemen doen denken aan kersenbloemetjes en hebben leuke kleurnuancen van licht roze tot intens donker roze. Door zijn compacte groeiwijze is hij ook goed geschikt voor de kleinere tuin of tussen vaste planten.
Deutzia 'NCDX2' Yuki Cherry Blossom is kwekersrechtelijk beschermd en mag alleen onder licentie gekweekt worden.


Deutzia 'NCDX2' (Yuki Cherry Blossom) EU PBR
Deutzia 'NCDX2' (Yuki Cherry Blossom) EU PBR

Deutzia 'NCDX2' (Yuki Cherry Blossom) EU PBR
Deutzia 'NCDX2' (Yuki Cherry Blossom) EU PBR
Deutzia 'NCDX2' (Yuki Cherry Blossom) EU PBR
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5 - 6
Zone kaart

Family:
Philadelphaceae

Height:
0.60 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
April - Juni

25-30 cm C3
€ 8,75