Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Deutzia 'NCDX1' (Yuki Snowflake) EU PBR
Local name: Bruidsbloem

Deze nieuwe, kleine heester is niet speciaal veeleisend wat de grond aangaat en hij gedijd in de meeste soorten tuingrond. Hij is makkelijk en op een zonnige plek of in de halfschaduw gaat hij indrukwekkend rijk, vanaf april tot juni of zelfs nog wat langer, bloeien. De bloemetjes zijn stralend wit en de combinatie van knop en bloem tussen het frisse groene blad is uitermate decoratief. Door zijn compacte groeiwijze is hij ook goed geschikt voor de kleinere tuin of tussen vaste planten. Volledig winterhard.
Deutzia 'NCDX1' Yuki Snowflake is kwekersrechtelijk beschermd en mag alleen onder licentie gekweekt worden.


Deutzia 'NCDX1' (Yuki Snowflake) EU PBR
Deutzia 'NCDX1' (Yuki Snowflake) EU PBR

Deutzia 'NCDX1' (Yuki Snowflake) EU PBR
Deutzia 'NCDX1' (Yuki Snowflake) EU PBR
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5-6
Zone kaart

Family:
Philadelphaceae

Height:
0.60 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
April - Juni

25-30 cm C3
€ 8,75