Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Deutzia calycosa 'Dali'
Local name: Bruidsbloem

Mooie selectie van deze zeldzame Chinese soort met 's zomers rijke bloei van iets grotere roze-witte bloemen dan de soort.

Deutzia calycosa 'Dali'
Deutzia calycosa 'Dali'

Deutzia calycosa 'Dali'
Deutzia calycosa 'Dali'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.5 - 2 m

Flowering colour:
Roze-wit

Flowering Time:
Mei - Mei

25-30 cm C3
€ 9,95

60-80 cm C3
€ 14,95