Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Davidia involucrata
Local name: Vaantjesboom, Zakdoekenboom

Prachtige boom voor de wat grotere tuin. De bloemen zijn vooral opvallend door de twee grote witte schutbladen die gelijken op een zakdoek. Echter, de bloei kan soms jaren op zich laten wachten. Bij de meeste uit zaad gekweekte bomen duurt het al gauw 8 - 10 jaar. Maar eenmaal in bloei dan ben je verkocht en weet je waarom je deze boom hebt geplant. Voor de duurzame tuinierder zeg maar.

Davidia involucrata
Davidia involucrata

Davidia involucrata
Davidia involucrata
Davidia involucrata
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Nyssaceae

Origine:
Centraal- en West-China

Height:
8 - 12 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Mei

80-100 cm KL
€ 25,00

125-150 cm KL
€ 38,00

250-300 cm KL
€ 110,00