Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Daphne x burkwoodii 'Somerset'
Local name: Peperboompje

Heerlijk geurende Daphne met talrijke kleine roze bloemetjes. Daphne staan het liefste in kalkrijke grond en deze 'Somerset' graag op een zonnige standplaats. Zorg er voor dat de wortels "koel staan" en in een grond met een goede afwatering, dan is de slagingskans het grootst want ze kunnen lastig zijn bij het aanslaan.

Daphne x burkwoodii 'Somerset'
Daphne x burkwoodii 'Somerset'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Thymelaeaceae

Height:
1.00 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Mei - Juli

25-30 cm KL
€ 14,95