Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Daphne tangutica
Local name: Peperboompje

Bloeirijke Daphne met paarsroze-witte bloemetjes al snel gevolgd door de opvallende rode bessen die lang aan de plant blijven zitten. De plant is wintergroen en goed winterhard.

Daphne tangutica
Daphne tangutica

Daphne tangutica
Daphne tangutica
Daphne tangutica
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Thymelaeaceae

Origine:
West China,Tibet,Taiwan

Height:
1.00 - 1.25 m

Flowering colour:
Paarsroze-wit

Foliage colour:
Donkergroen (Wintergroen)

Flowering Time:
April - Juni

15-20 cm C2
€ 12,50

25-30 cm KL
€ 17,50