Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Daphne laureola
Local name: Peperboompje, Zwart Peperboompje

Langzaam groeiend, wintergroen, gedrongen sierstruikje met lichtgroen-gele bloemetjes. Helaas geuren de bloemen niet, zoals bij zoveel andere Daphne soorten. De bladeren zijn glanzend donkergroen. Op een half schaduwrijke plek gedijd hij het beste.

Daphne laureola
Daphne laureola
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Thymelaeaceae

Origine:
West-, Midden- en Zuid-Europa, MiddellandsZeegebied en Noord-Afrika

Height:
0,5 - 1,2 m

Flowering colour:
Groengeel

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Februari - Mei

20-30 cm C2
€ 14,95