Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Daphne gemmata
Local name: Peperboompje

Een mooi compact struikje wat in de natuur in China groeit aan de bosranden. In de zon kleuren de talrijke gele bloemen wat lichter. Staat graag in een goed gedraineerde grond.

Daphne gemmata
Daphne gemmata
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Thymelaeaceae

Origine:
China (Sichuan)

Height:
0.50 m

Flowering colour:
Geel

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
April - Juli

15-20 cm C1.5
€ 12,95