Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Daphne cneorum
Local name: Peperboompje

Een meer breder, soms tot 1.50 m, dan hoog wordend peperboompje met een groot verspreidingsgebied. De bloemen zijn donker roze en geuren heerlijk. Daphne staan het liefste in kalkrijke grond en vaak graag op een zonnige standplaats. Zorg er voor dat de wortels "koel staan" en in een grond met een goede afwatering, dan is de slagingskans het grootst want ze kunnen lastig zijn bij het aanslaan.

Daphne cneorum
Daphne cneorum
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Thymelaeaceae

Origine:
Frankrijk,Noord Spanje,Noord Italië,Slowakije,Polen,Hongarije

Height:
0.30 - 0.40 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Mei - Augustus

20-25 cm KL
€ 14,95