Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Daphne bholua 'Jacqueline Postill'
Local name: Peperboompje

Een schitterende selectie van Alan Postill, uit zaailingen van D. bholua 'Gurkha' en door hem naar zijn vrouw vernoemd. Deze cultivar is zeer bloeirijk en waarschijnlijk de meest winterharde van de D. bholua variëteiten. Helaas nog steeds een beetje lastig te vermeerderen, vandaar het onregelmatige aanbod.

Daphne bholua 'Jacqueline Postill'
Daphne bholua 'Jacqueline Postill'

Daphne bholua 'Jacqueline Postill'
Daphne bholua 'Jacqueline Postill'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Thymelaeaceae

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Donkerroze

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Februari - April

15-20 cm C1.5
€ 16,50