Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Corylopsis spicata 'Golden Spring'
Local name: Schijnhazelaar

Zet deze niet in de volle zon, maar op een plekje waar geen direct zonlicht is en hij straalt. Een mooie geelbladige selectie die wij ooit hebben gehad van Harry van de Laar.

Momenteel niet op voorraad


Corylopsis spicata 'Golden Spring'
Corylopsis spicata 'Golden Spring'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
1,2 - 2 m

Flowering colour:
Geel

Foliage colour:
Geel

Flowering Time:
Maart - April

25-30 cm C2
€ 13,50