Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Corylopsis glabrescens 'Lemon Drop'
Local name: Schijnhazelaar

Een favoriete Corylopsis van ons die al verschillende namen achter de rug heeft; C. platypetala, C. sinensis var. calvescens. De bloemen zijn licht geurend, groot en donkergeel die goed zichtbaar zijn op het kale hout. De bladeren hebben een mooie blauwe gloed en verkleuren oranjegeel in de herfst.

Corylopsis glabrescens 'Lemon Drop'
Corylopsis glabrescens 'Lemon Drop'

Corylopsis glabrescens 'Lemon Drop'
Corylopsis glabrescens 'Lemon Drop'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hamamelidaceae

Height:
1,5 - 2,5 m

Flowering colour:
Geel

Foliage colour:
Grijsblauw

Flowering Time:
Maart - April

30-40 cm KL
€ 12,50

60-80 cm KL
€ 19,50