Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Cornus 'Porlock'
Local name: Kornoelje

Interessante kruising tussen twee Aziatische Kornoeljes, de enigszins vorstgevoelige en groenblijvende C.capitata en de bladverliezende C.kousa, wat deze 'Porlock' de eigenschappen geeft van goede winterhardheid en semi-bladverliezend. De grote, rood verkleurende ronde vruchten in het najaar zijn eetbaar en goed te gebruiken in jams en sappen. Kleine boom of grote struik.

Cornus 'Porlock'
Cornus 'Porlock'

Cornus 'Porlock'
Cornus 'Porlock'
Cornus 'Porlock'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Cornaceae

Height:
2.50 - 4.50 m

Flowering colour:
Crèmewit naar rozerood

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
Juni - Juli

50-60 cm C5
€ 22,00

60-80 cm C5
€ 27,50